Yhteystiedot

Voit ottaa meihin yhteyttä joko lomakkeella tai soittamalla suoraan omamyyjille. Me järjestämme sinulle parhaiten tarpeisiisi sopivan partnerin.

Myynti

myynti@indata.fi

Yritysten tukipalvelut

0800 96100
tuki@indata.fi

Tietokone- ja mobiilihuolto

044 750 9555
huolto@indata.fi

InDatahouse Oy
Y-tunnus: 2445849-7
Verkkolaskuosoite: 003724458497
Operaattoritunnus: 003721291126

InData Oy
Y-tunnus: 2779467-2
Verkkolaskuosoite: 003727794672
Operaattoritunnus: 003721291126

hallinto@indata.fi

Haluatko lisätietoja?

Kerro miten tavoitamme sinut, niin palaamme asiaan.

Yhteyshenkilöt

Myynti

Jari Havela

Laite- ja palvelumyynti Rovaniemi

jari.havela@indata.fi

Puh. 050 4071 266

Ari Kurvinen

Laite- ja palvelumyynti Rovaniemi

ari.kurvinen@indata.fi

Puh. 040 5866 260

Jarmo Närhi

Laite- ja palvelumyynti Rovaniemi

jarmo.narhi@indata.fi

Puh. 040 0889 411

Pasi Lantto

Laite- ja palvelumyynti Rovaniemi

pasi.lantto@indata.fi

Puh. 050 372 5202

Anssi Kemppainen

Laite- ja palvelumyynti Rovaniemi

anssi.kemppainen@indata.fi

Puh. 050 575 2421

Markus Sammalniemi

Laite- ja palvelumyynti Oulu

markus.sammalniemi@indata.fi

Puh. 045 1306 610

Perttu Nisula

Laite- ja palvelumyynti Uusimaa

perttu.nisula@indata.fi

Puh. 040 849 5789

Petri Pohjola

Laite- ja palvelumyynti Uusimaa

petri.pohjola@indata.fi

Puh. 045 171 9650

Tekniikka

InData tekniikka

Yritysten tukipalvelut

tuki@indata.fi

Puh. 0800-96100

Hallinto

InData Hallinto

Taloushallinto

hallinto@indata.fi

Puh. 040 481 4812

Toimipisteet

InData Rovaniemi

 

Lampelankatu 23
96100 Rovaniemi
Katso reittiohjeet

Ota yhteyttä

Puh. +358 44 750 9555
myynti@indata.fi

InData Oulu

 

Ratakatu 12 (Sisäänkäynti R-Office)
90130 Oulu
Katso reittiohjeet

Ota yhteyttä

Puh. +358 45 130 6610
myynti@indata.fi

InData Espoo

 

Niittytaival 13
02200 Espoo
Katso reittiohjeet

Ota yhteyttä

Puh. +358 40 849 5789
myynti@indata.fi