Olemme muuttaneet uusiin ja helpommin Teitä palveleviin tiloihin Rovaniemellä.  Tervetuloa tutustumaan uusiin tiloihimme.

Rovaniemen huoltopiste ja yritysten huoltopalvelut
Huoltopisteen numero 044 750 9555 ja tukisähköpostimme tuki@indata.fi toimivat normaalisti.
Toivotamme Teidät kaikki elokuussa sydämellisesti tervetulleeksi tutustumaan uuteen myymäläämme!

InData on yritysten halutuin IT-kumppani

Tarjoamme yrityksille ja julkishallinnon organisaatioille korkealuokkaisia ICT-ratkaisuja. Edustamme alan suurimpia tuotemerkkejä. Tietotekniset palvelumme tuottavat kustannussäästöjä sekä tehostavat asiakkaidemme liiketoimintaa.

Pyydä tarjous

Kaikki
yrityksellesi sopivat
ICT-palvelut

Laitteet ja yhteydet

Pilvipalvelut ja sovellukset

Asiantuntijapalvelut


Yhteystiedot

Yhteystiedot

Jarmo Närhi

Laite- ja palvelumyynti Rovaniemi

jarmo.narhi@indata.fi

Puh. 040 0889 411

Ari Kurvinen

Laite- ja palvelumyynti Rovaniemi

ari.kurvinen@indata.fi

Puh. 040 5866 260

Jari Havela

Laite- ja palvelumyynti Rovaniemi

jari.havela@indata.fi

Puh. 050 4071 266

Pasi Lantto

Laite- ja palvelumyynti Rovaniemi

pasi.lantto@indata.fi

Puh. 050 372 5202

Anssi Kemppainen

Laite- ja palvelumyynti Rovaniemi

anssi.kemppainen@indata.fi

Puh. 050 575 2421

Markus Sammalniemi

Laite- ja palvelumyynti Oulu

markus.sammalniemi@indata.fi

Puh. 045 1306 610

Sampo Mäkelä

Laite- ja palvelumyynti Oulu

sampo.makela@indata.fi

Puh. 040 052 4438

Perttu Nisula

Laite- ja palvelumyynti Uusimaa

perttu.nisula@indata.fi

Puh. 040 849 5789

Petri Pohjola

Laite- ja palvelumyynti Uusimaa

petri.pohjola@indata.fi

Puh. 045 171 9650

Digitaaliset infonäytöt

Tyylikkäät ja linjakkaat infonäytöt tekevät aulasta, odotushuoneesta, ravintolan seinästä tai mistä tahansa tilasta viestintävälineen.

Lue lisää

Etsitkö kenties tätä?

Ajankohtaista

0 Kohdetta